Ommenstraat 45
- Vrij uitzicht
- Energielabel A
- 3 slaapkamers
- Eigen parkeerplaats
- Sedum dak
- Vraagprijs
- € 450.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Eengezinswoning en tussenwoning
- Locatie
- Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Woonlagen
- 3 etages
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Inhoud
- 421 m³
- Bouwjaar
- 1996
- Aantal slaapkamers
- 3 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin
- Garage type
- Geen garage
- Schuur
- Aangebouwd steen
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Energielabel
- A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Sfeervol
Fijne lichtinval
Half open keuken
Met inbouwapparatuur
3 slaapkamers
Met badkamer
Op het zuidoosten
Volop genieten
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Op een fijne locatie staat deze bijzondere cirkelwoning te koop, herkenbaar aan het karakteristieke hei-vormige dak.
De ruime lichtinval geeft het interieur een warme sfeer.
’s Ochtends vang je in de tuin de eerste zonnestralen, terwijl je later op de dag heerlijk kunt ontspannen op het brede balkon. Aan de voorzijde ligt slechts een wandelpad, waardoor je 'vrij uitkijkt' over de Dongenvallei, waar Schotse hooglanders rustig voorbij trekken.
De ligging is ideaal: op loopafstand van Station Reeshof en dichtbij winkelcentrum De Heyhoef. Rustig wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. De cirkelvormige opzet zorgt voor een prettige, hechte woonomgeving met weinig verloop en een sterk gevoel van veiligheid. Parkeren is eenvoudig: je auto staat droog onder je eigen carport.
Ik heb hier altijd met heel veel plezier gewoond. Nu ga ik samenwonen in Waalwijk, waardoor deze bijzondere woning vrij komt. Ben je op zoek naar een huis met karakter, comfort, natuur en een fijne ligging? Dan is dit de kans. Een woning als deze komt zelden op de markt.