Schuylenhof 69, Apeldoorn

7325 VD Apeldoorn
Energielabel B
  • Energielabel B
  • Lichte woonkamer
  • Vier slaapkamers mogelijk
  • Afsluitbare serre
  • Instapklaar
Vraagprijs
€ 425.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
Aan rustige weg en in woonwijk
Woonoppervlakte
109 m²
Perceel
149 m²
Inhoud
386 m³
Bouwjaar
1995
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en voortuin
Hoofdtuin positie
Noordoost
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
B Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Ruime woonkamer

Ruime woonkamer

Veel lichtinval

Bij binnenkomst valt direct de nette en verzorgde uitstraling van de woning op. Vanuit de hal heb je toegang tot het toilet, de trapopgang en de woonkamer. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde en is dankzij de grote raampartijen aangenaam licht. Er is voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en een royale eettafel, waardoor dit een fijne plek is om samen te komen.

Nette keuken

Nette keuken

Fijn koken

Aan de achterzijde bevindt zich de keuken. Deze is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser en oven. Vanuit de keuken bereik je de afsluitbare serre. Dankzij de grote raampartijen is dit een lichte en aangename ruimte die op verschillende manieren kan worden benut. De serre vormt een mooie aanvulling op de woonkamer en biedt extra leefruimte met een prettig zicht op de tuin.

Drie slaapkamers

Drie slaapkamers

Vierde slaapkamer mogelijk

Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers. De kamers zijn veelzijdig te gebruiken als slaap-, kinder-, werk- of hobbyruimte. De badkamer is praktisch en modern ingedeeld en voorzien van een douche, wastafelmeubel en tweede toilet.

Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Hier bevindt zich een ruime overloop met aansluitingen voor de wasmachine en droger. Daarnaast biedt deze verdieping volop mogelijkheden om een vierde slaapkamer te realiseren. Uiteraard kan de ruimte ook worden gebruikt als hobbyruimte, thuiswerkplek of extra bergruimte. Verder is op zolder een zonneboiler aanwezig voor het warme water. 

Fijne tuin

Fijne tuin

Afsluitbare serre

Grenzend aan de serre ligt de achtertuin. De tuin is gelegen op het noordoosten en biedt ruimte voor een terras, speelplek of groene inrichting. De praktische berging biedt voldoende ruimte voor fietsen, tuingereedschap en andere spullen. Dankzij de achterom is de tuin bovendien gemakkelijk bereikbaar.

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Frank Dekker staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij gebruiken foto's van freepik.com