Spijkert 25, Eindhoven
- Instapklaar!
- Energielabel A
- Tuin op het zuiden
- Kunststof kozijnen
- Rustige ligging
- Vraagprijs
- € 445.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Eengezinswoning en tussenwoning
- Locatie
- In woonwijk
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceel
- 126 m²
- Inhoud
- 449 m³
- Bouwjaar
- 1973
- Aantal slaapkamers
- 4 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Hoofdtuin positie
- Zuid
- Garage type
- Geen garage
- Verwarming
- C.v.-ketel en houtkachel
- Energielabel
- A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Fijn lichtinval
Sfeervol
Open keuken
Inbouwapparatuur!
4 Slaapkamers
Nette badkamer
Zonnige tuin
Op het zuiden
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Wat ik altijd zo fijn vind aan deze plek, is hoe groen en rustig de wijk is. Het is een prettige, gezinsvriendelijke buurt waar mensen van alle leeftijden wonen. De straten zijn rustig en je vindt bijna altijd een parkeerplek dichtbij huis. Als je de achterdeur uitgaat, loop je zo de ‘Groene Long’ in: een park dat dwars door de hele wijk loopt. Tegelijk sta je binnen enkele minuten wandelen al bij de vernieuwde Lidl. Dat maakt het dagelijks leven hier erg comfortabel.
Er is veel saamhorigheid in de wijk. Activiteitencentrum De Orka ligt om de hoek en organiseert regelmatig activiteiten voor de buurt. Ook bewoners zelf nemen initiatief. Even een berichtje in de buurtapp: wie gaat er mee naar de rommelmarkt, een drankje doen of samen de hond uitlaten? Niets moet, maar je kunt altijd aansluiten. Juist die ontspannen sfeer maakt het hier prettig wonen.
De ligging van het huis maakt het plaatje compleet. Het ligt vlak naast een prachtig natuurgebied waar ik bijna dagelijks wandel. Tegelijk woon je hier verrassend centraal. In enkele minuten fietsen sta je in het gezellige centrum van Nuenen en fiets je ook zo naar recreatieplekken zoals De IJzeren Man, Enode en Eindhoven Zoo. Ook het centrum van Eindhoven ligt op nog geen vijftien minuten fietsen.
De combinatie van rust, natuur en toch zo dicht bij de stad wonen, vind ik hier ideaal