Vosweide 48, Apeldoorn
- Energielabel A
- Instapklaar
- Vier slaapkamers
- Zonnige tuin
- Kindvriendelijke buurt
- Vraagprijs
- € 469.500 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Eengezinswoning en hoekwoning
- Locatie
- In woonwijk
- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceel
- 133 m²
- Inhoud
- 432 m³
- Bouwjaar
- 2019
- Aantal slaapkamers
- 4 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin
- Hoofdtuin positie
- Zuidwest
- Garage type
- Geen garage
- Verwarming
- C.v.-ketel en vloerverwarming gedeeltelijk
- Energielabel
- A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Ruime woonkamer
Heerlijk ontspannen
Moderne keuken
Van alle gemakken voorzien
Vier slaapkamers
Praktisch in te delen
Prettige tuin
Op het zuidwesten
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Voor ons is dit een huis dat rust geeft zonder ooit saai te worden. De deuren naar de tuin zorgen voor een open, lichte en ruimtelijke sfeer. Tegelijkertijd voelt de woning warm en knus aan. Op deze plek komen we elke dag graag thuis.
We genieten volop van onze tuin. In de zomermaanden staan de amberbomen prachtig in bloei en is dit zeker onze favoriete plek. Onder de overkapping beginnen we op zomerse dagen met een ontspannen ontbijt. Eerst naar de winkel voor verse broodjes, een sapje en dan voelt het als vakantie in eigen huis.
Een groot voordeel is de combinatie van sfeer en praktische gemakken. Op één minuut lopen sta je bij de supermarkt en winkels, terwijl het treinstation op vijf minuten lopen ligt. Parkeren kan voor de deur met laadpaal aan huis.
Wat we gaan missen is de ruimte in huis. Vooral de 2e etage, een prachtige woon/werk etage met veel lichtinval, was- en bergruimten. Het is een plek waar we heerlijk kunnen vertoeven of juist rustig kunnen werken.
En dan natuurlijk niet te vergeten de zonnepanelen. Het energieverbruik komt praktisch op nul uit! Zelfs met gebruik van de airco’s.
De ligging aan de oostkant van Apeldoorn, dichtbij het Woudhuizerbos en Bussloo, maakt het wonen voor ons compleet. Regelmatig wandelen of fietsen we zo de natuur in.
We nemen met een dubbel gevoel afscheid van dit fijne huis. Maar nu we met pensioen zijn, kiezen wij voor een appartement.
We hopen dat de volgende bewoners zich hier net zo thuis gaan voelen als wij dat hebben gedaan.