Geert Grootestraat 45
- Sint Bonifaciuspark
- Moderne leefkeuken
- 3 Slaapkamers
- Sfeervolle tuin!
- Prijs
- € 550.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Huis type
- Eengezinswoning en hoekwoning
- Locatie
- Aan park en vrij uitzicht
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Capaciteit
- 388 m³
- Bouwjaar
- 1953
- Aantal slaapkamers
- 4 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Garage type
- Geen garage
- Schuur
- Vrijstaand steen
- Verwarming
- C.v.-ketel en vloerverwarming gedeeltelijk
- Energielabel
- C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Fijne lichtinval
Warm en sfeervol
Moderne leefkeuken
Wat maak jij klaar?
Praktisch en netjes
4 slaapkamers
Groene omgeving
Om van te houden
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
We hebben met heel veel plezier gewoond aan de Geert Grootestraat 45.
Het huis ligt in een rustige, groene buurt met een fijne sfeer. Wat wij vooral als groot pluspunt hebben ervaren, is de ligging: direct aan het park en op loopafstand van de prachtige Stratumse Heide. Fijn om even te wandelen na een werkdag!
De woning zelf voelt ruim en licht aan. Beneden is er een gezellige woonkamer met een open keuken die we in 2019 hebben laten plaatsen. De openslaande tuindeuren zijn heel fijn in het voorjaar en de zomer. De tuin is ruim en biedt veel privacy. Met een handig schuurtje om spullen op te slaan.
Op de eerste verdieping zijn twee ruime slaapkamers, een werkkamer en de badkamer. Op de tweede etage is een zolderverdieping, die wij gebruikten als opbergruimte en wasruimte. Wat wij ook echt een voordeel vinden: het huis blijft in de zomer beneden heerlijk koel dankzij de luiken.
Tegelijkertijd ben je overal dichtbij: met de fiets ben je in 10 minuten in het centrum van Eindhoven. De Albert Heijn, Lidl en een grote Turkse supermarkt zijn op loopafstand.
Voor ons was dit een heerlijk huis op een fijne plek – rustig en groen, maar met alles wat je nodig hebt binnen handbereik. We hopen dat de volgende bewoners ook weer een fijne tijd zullen hebben!