Heuvel 11, 's-Hertogenbosch

5221 AP 's-Hertogenbosch
Energielabel C
  • Ruim perceel
  • 10 zonnepanelen
  • Lichte serre
  • Ruime carport
  • Volop mogelijkheden
Vraagprijs
€ 425.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
2-onder-1-kapwoning en eengezinswoning
Locatie
In woonwijk
Woonoppervlakte
107 m²
Perceel
301 m²
Inhoud
440 m³
Bouwjaar
1971
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Hoofdtuin positie
Zuid
Garage type
Carport en geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Praktische indeling

Ruimte vol potentie

Maak het helemaal eigen

De ruime woonkamer biedt dankzij de grote raampartijen een prettige lichtinval. De houten vloer en karakteristieke schouw geven de ruimte een eigen uitstraling. De aangrenzende keuken beschikt over een lichte keukenopstelling met diverse kasten en apparatuur. Zowel de woonkamer als de keuken bieden volop mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren. Bekijk vooral de artist impressions en ontdek hoe je hier een eigentijdse en sfeervolle leefruimte kunt creëren!

Veel lichtinval

Heerlijk licht

Genieten van buiten

Een heerlijke extra ruimte is de aangebouwde serre aan de achterzijde van de woning. Dankzij de grote glaspartijen geniet je hier van veel daglicht en een mooi uitzicht op de tuin. Een fijne plek voor een gezellige eethoek, een comfortabele zithoek of om rustig te ontspannen. De serre vormt een prettige verbinding tussen binnen en buiten. Met een eigentijdse afwerking kan deze ruimte een echte blikvanger worden. Laat je inspireren door de artist impressions!

3 slaapkamers

Ruimte voor iedereen

Drie fijne slaapkamers

Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van verschillende afmetingen, geschikt voor slapen, werken of hobby's. Daarnaast zijn er praktische vaste kasten aanwezig. De badkamer beschikt over een douche en wastafel en biedt mogelijkheden voor modernisering. Via een vlizotrap op de overloop bereik je de ruime bergzolder, verdeeld in twee gedeelten. Ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Ook deze verdieping biedt volop mogelijkheden om de woning naar eigen wens in te richten.

Veel groen

Volop groen en ruimte

Genieten op 301 m²

Op het royale perceel van 301 m² geniet je van een fijne achtertuin met terras, gazon en groene erfafscheidingen. Een heerlijke plek om buiten te zitten, te tuinieren of gezellig met vrienden en familie samen te komen. De tuin biedt volop mogelijkheden om deze naar eigen smaak opnieuw in te richten. De vrijstaande stenen berging zorgt voor praktische opslagruimte voor fietsen en tuingereedschap. Daarnaast beschikt de woning over een carport aan de zijkant, zodat je jouw auto overdekt op eigen terrein kunt parkeren.

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Patrick van Meersbergen staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij gebruiken foto's van freepik.com