Theresiastraat 40
- Karakteristieke elementen
- Super mooie locatie
- Uitzicht op het Theresiaplein
- Enorme zolderruimte
- Moderne keuken
- Vraagprijs
- € 549.500 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Eengezinswoning en eindwoning
- Locatie
- Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
- Woonlagen
- 4 etages
- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Inhoud
- 520 m³
- Bouwjaar
- 1934
- Aantal slaapkamers
- 4 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin
- Garage type
- Geen garage
- Verwarming
- C.v.-ketel en houtkachel
- Energielabel
- D Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Sfeervol wonen
Authentieke details
Open keuken
Moderne inbouw apparatuur
Genoeg ruimte
Met royale kelder
3 slaapkamers
Met glas-in-loodramen
Moderne badkamer
Met dakterras
De kers op de taart
Unieke slaapkamer
Volop genieten!
Met bergingVragen over deze woning?
De verkoper vertelt
11 jaar geleden hebben wij dit prachtige huis gekocht op een misschien wel nóg mooiere locatie.
Wat een heerlijke plek om te wonen is dit! Wij hebben er gewoond met onze drie kinderen die al even enthousiast zijn over deze tijd als wij. Gelegen in een rustige (enkel bestemmingsverkeer) prachtige groene jaren 30 wijk, kindvriendelijk met vele speeltuintjes in de buurt (basisschool om de hoek). Een wijk met ruim voldoende parkeergelegenheid (zo goed als altijd naast het huis), gezelligheid en volop sfeer. Door welk raam je ook naar buiten kijkt, je ziet het mooiste pleintje van Tilburg of de karakteristieke Theresiaskerk met al het groen daaromheen.
En die rust is natuurlijk heerlijk, vanwege de unieke locatie loop je ook in 5 minuten naar de drukte van het station en binnen 10 minuutjes wandelen sta je in het centrum van Tilburg. Een huis dat iedereen in de buurt kent, vanwege de historie als sigarenwinkeltje van de pastor van de theresiakerk.
Wij hebben dit huis compleet verbouwd mét behoud (en het terugbrengen) van de karakteristieke elementen, maar ook voorzien van alle moderne gemakken. Groene vingers hebben we niet, de deels overdekte kleine stadstuin was voor ons de ideale plek om te borrelen met vrienden en lekker buiten te eten. Zomers op het dakterras, met uitzicht over het Theresiaplein en de kerk, is het heerlijk toeven.
De wijk is in de afgelopen jaren flink verjongt en bruist nu van de jonge gezinnen die in alle rust in het centrum wonen.