Donkse Dreef 26, 's-Hertogenbosch
- Voorzien van rolluiken
- Sfeervolle, afsluitbare serre
- Energiezuinig wonen
- Carport
- Instapklaar
- Vraagprijs
- € 519.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Eengezinswoning en tussenwoning
- Locatie
- In woonwijk
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceel
- 198 m²
- Inhoud
- 397 m³
- Bouwjaar
- 2009
- Aantal slaapkamers
- 3 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Hoofdtuin positie
- Oost
- Garage type
- Geen garage
- Verwarming
- C.v.-ketel
- Energielabel
- A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Fijn thuiskomen
Aangename sfeer
Open keuken
Met inbouwapparatuur
Strakke afwerking
Inloopdouche
Veel ruimte
Hoe deel jij ze in?
Met ruime serre
Onderhoudsvriendelijk
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Als we dit huis konden meenemen naar het buitenland, zouden we dat doen. We gaan emigreren en nemen daarom afscheid van een plek waar we zowel met z’n tweeën als later met onze twee kinderen ontzettend fijn hebben gewoond.
Wat we vooral gaan missen, zijn de momenten onder de tuinoverkapping. In de winter de houtgestookte haard aanzetten en daar heerlijk blijven zitten terwijl het buiten koud is. In de zomer de glazen schuifwanden helemaal openen, de barbecue aan en genieten van de tuin. Zo heb je het beschutte van een overkapping én het gevoel dat je buiten zit, terwijl er nog verrassend veel tuin overblijft.
Binnen genieten we elke dag van het vele licht. Vanuit de keuken kijk je uit op de straat, iets wat zelfs het koken en afwassen voor ons gezelliger maakte. Ook de ligging was voor ons ideaal: centraal, alles wat we nodig hadden dichtbij en een prettige, kindvriendelijke omgeving.
Het dagelijkse gemak heeft het wonen hier extra fijn gemaakt. Met twee auto’s konden we altijd op onze eigen oprit parkeren. De enorme berging bleek met alle kinderspullen een uitkomst en dankzij de rolluiken konden de kinderen ook rustig slapen wanneer het buiten nog licht was.
Dit huis heeft ons nooit een reden gegeven om verder te kijken. We woonden hier fijn met z’n tweeën en dat bleef zo toen onze twee kinderen erbij kwamen. Alleen onze emigratie maakt dat we nu afscheid nemen. Als we het huis konden meenemen, zouden we geen moment twijfelen.