Prins Hendrikstraat 127, Breda
- Karaktersieke tussenwoning
- Verrassend ruime tuin
- Veel lichtinval
- Drie slaapkamers
- Super ligging in het Ginneken
- Vraagprijs
- € 449.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Eengezinswoning en tussenwoning
- Locatie
- In woonwijk
- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceel
- 165 m²
- Inhoud
- 268 m³
- Bouwjaar
- 1922
- Aantal slaapkamers
- 3 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Hoofdtuin positie
- Noordoost
- Garage type
- Geen garage
- Verwarming
- C.v.-ketel
- Energielabel
- D Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Fijne leefruimte
Openslaande deuren
Open verbinding
Compleet en netjes
Veel daglicht
Voldoende ruimte
Gunstige ligging
Vrijstaande houten berging
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Na zes jaar met veel plezier wonen aan de Prins Hendrikstraat 127 zetten wij een nieuwe stap. Dat voelt best dubbel, want we zijn enorm gehecht geraakt aan dit huis en de fijne tijd die we hier hebben gehad. Het is echt een plek geweest waar we ons vanaf dag één thuis voelden, en waar we heel wat mooie herinneringen hebben opgebouwd.
Voor ons zijn de tuin en de fijne hoeveelheid bergruimte altijd grote pluspunten geweest. De woonkamer met openslaande deuren en de open verbinding met de keuken zorgt voor een verrassend ruim en sfeervol geheel. Vooral in de lente en zomer is het heerlijk om de deuren open te zetten. Visite zegt bijna altijd: “Wat voelt het open en ruim voor zo’n klein huisje!” — en dat is precies wat wij er zo bijzonder aan vinden.
Ook de buurt gaan we echt missen. Het Ginneken en vooral ook onze straat heeft een hele fijne, dorpse sfeer terwijl je toch alles dichtbij hebt. De straat is rustig en gezellig, met fijne buren en een goede sfeer. Het Ginnekenmarktje, het Markdal en het Mastbos liggen allemaal op loopafstand — ideaal voor een wandeling, een boodschap of een terrasje. We hebben het altijd als een luxe ervaren dat we zo centraal én zo groen konden wonen.
Kortom: dit huis is voor ons een heel bijzonder plekje geweest. We gaan dit huis echt missen en hopen dat de volgende bewoners er net zo graag wonen als wij altijd hebben gedaan.